Furnise

O nas

 

FURNISE

Od 1993 roku nasza firma specjalizuję się w produkcji mebli. Przez blisko 30 lat udoskonalaliśmy procesy związane z jakością i wzornictwem.
Długoletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie w branży meblarskiej zrodziły w nas chęć utworzenia niezależnej marki FURNISE.

 

Magnat_sketch 2 665×440

FURNISE

Wspólne zamiłowanie do pięknych materiałów i pasja projektowa sprawiły, że w naszej pracy łączymy formę, funkcję i piękno. Chcemy, aby trwałość i jakość wykonania zawsze sprostały perspektywom kreatywnego designu.

Kontrola jakości każdego produktu odbywa się na poszczególnych etapach produkcji, co daje gwarancję zakupu perfekcyjnie wykonanego mebla.

Tradycja projektowania w FURNISE opiera się w głównej mierze na rzemiośle. Produkty wykonywane są z najlepszych surowców. Każdy mebel jest szyty na miarę i udoskonalany ręcznie.

Meble, które tworzymy, pięknie wpisują się we wszelkie projekty.

Jako FURNISE jesteśmy otwarci na współpracę. Zapewniamy doradztwo w kwestii projektów użytku publicznego i hotelarskiego.

kadr 179856003

DRAWEX

Druga z naszych fabryk zajmuje się produkcją metalowych podstaw, ram, nóg z metalu do takich mebli jak stoły, stoliki kawowe, krzesła, hokery, ławy, sofy, fotele, łóżka i wiele innych. Wytwarzane przez nas produkty cechuje precyzja i solidne wykonanie oraz najwyższa dbałość o detale.
W zakresie tej działalności współpracujemy z wieloma firmami produkującymi meble twarde i tapicerowane.
Posiadamy profesjonalny i rozbudowany park maszynowy pozwalający na precyzyjną produkcję wyrobów metalowych.
Wdrażanie nowych technologii oraz doświadczona kadra pracownicza pozwala nam na wykonanie nie tylko standardowych produktów z naszej oferty, ale także realizację każdego powierzonego projektu według specyfikacji dostarczonej przez klienta.

→ ZAJRZYJ NA STRONĘ MARKI ←